Accountmanagement

Agata Burkiewicz

Accountmanager

Agata Mazurkiewicz

Accountmanager

Agnieszka Rus

Coördinator accountmanagement Midden

Denisa Vrabelova

Coördinator accountmanagement West

Katarzyna Rokita

Accountmanager

Krzysztof Zylla

Coördinator accountmanagement Zuid

Magdalena Kaczmarek

Accountmanager

Marcin Lenski

Accountmanager

Marta Matczak

Back-up Accountmanager

Michal Kargul

Accountmanager

Stefania Onuferova

Accountmanager

Sylwia Labus

Senior Accountmanager

Facility

Kamila Klimecka

Medewerker facility

Malgorzata Cupial

Wagenparkbeheerder

Piotr Czarnecki

Assistent Manager Facility

Facturatie

Angelika Smagacka

Medewerker Facturatie

Bartlomiej Kebrowski

Medewerker Facturatie

Dominik Kalinowski

Medewerker Facturatie

Ewa Reinert

Medewerker Facturatie

Maria Sawrycka

Medewerker Facturatie

Marieke Reijnders

Teamleider Facturatie

Priscilla Elbers- van der Geugten

Medewerker Facturatie

Finance

Bart Holtackers

Manager Accounting

Erwin van der Molen

Medewerker Crediteurenadministratie

Ewa Domanska

Medewerker Debiteurenbeheer

Freek Heurkens

Risk & Proces Manager

Koen Kortsmit

Teamleider Crediteuren / Debiteuren

Mark van den Heuvel

Jr. Accounting Specialist

Peter Bouman

Groeps Controller

HR

Agnieszka Galka

HR Functionaris

Amanda Labij

Opleidingscoördinator

Gijs Hillmann

Senior Trainer interne opleidingen

Karolina Jokel

HR Manager

Lonneke Surminski

Staf Recruiter

ICT

Clemence Verheijen

Project Management Ondersteuner

Dennis van Geffen

Data Engineer

Jakub Pluska

Service Engineer

Leo Timmermans

Data Scientist

Mariusz Kulinski

ICT Business Consultant

Paul Leenders

ICT Business Consultant

Ronald Creemers

SAP Business Consultant

Wendy Bongarts

Service Coördinator

Willem-Jan Herckenrath

Manager ICT

Huisvesting

Damian Kociok

Medewerker Support en Analist

Karina Dudek

Medewerker Service en Beheer

Katarzyna Janiak

Medewerker Quality Control

Krzysztof Mazur

Medewerker Service en Beheer

Petros Fik

Coördinator Wonen

Tomasz Kubitzek

Coördinator Wonen

MarCom

Kayleigh Weyer

Concept en Creatie Specialist

Lisa Lucassen

Manager Marketing

Niki Janssen

Communicatie coördinator

OM

Anna Slusarczyk

Operations Manager

Daisy Meulebeek

OnSite Manager

Froukje van Haperen

Operations Manager

Hakima Ben Ayyad

Operations Manager

Jolande Jacobs

Operations Manager

Linda van Iersel

Junior Operations Manager

Robert Kurzak

Operations Manager

On-Site

Adam Sydor

Senior On-Site Specialist

Agata Wisniewska

On-Site Specialist

Agnieszka Kulas

On-Site Specialist / Teamleider Flex

Agnieszka Tryszpiot

Senior On-Site Specialist

Agnieszka Zielinska

Transport Planner

Aleksandra Pytel

OnSite Specialist

Alexandra Otfinowska

Flexcoördinator

Amelia Matejczuk

On-Site Specialist

Amelia Misiura

On-Site Specialist

Anna Gryska

OnSite Specialist

Anna Guga

On-Site Specialist

Anna Laber

On-Site Specialist

Anna Lesik

On-Site Specialist

Anna Pacula

Junior On-Site Specialist

Anna Romanczuk

On-Site Manager

Anna Sikorska

On-Site Specialist

Arkadiusz Rudolf

Senior On-Site Specialist

Bart van Doorn

Projectmanager

Benita Sniecikowska

OnSite Specialist

Brian Smit

Jr. On-Site Manager

Celina van Andel

OnSite Manager

Damian Zielinski

Senior Flexcoördinator

Daniela Karkulowska

On-Site Specialist

Daria Rusinska

Projectmanager

Dominik Halcin

OnSite Specialist

Dominika Gardosikova

OnSite Specialist

Dorien Bloemink

On-Site Specialist

Dorota Siwek

On-Site Specialist

Eloy Kuppen

Junior OnSite Specialist

Estera Sitko-Chmielowska

Flexcoördinator

Ewelina Roj-Szymanska

On-Site Specialist

Ildiko Kiralyova

OnSite Manager

Jacek Reinert

On-Site Specialist

Jaroslaw Wasek

Junior OnSite Specialist

Jeffrey van der Meijden

Operations Manager

Joanna Gregorczyk

Junior OnSite Specialist

Joanna Kociok

OnSite Manager

Joanna Zbadzka

On-Site Specialist

Jordi de Brouwer

On-Site Manager

Justyna Los

Junior On-Site Specialist

Justyna Smolka

OnSite Specialist

Kamila Gloc-Elgendy

On-Site Specialist

Karolina Giza

On-Site Specialist

Karolina Los

On-Site Specialist

Karolina Pochwyt

On-Site Specialist

Karolina Terlecka

Junior OnSite Specialist

Katarzyna Bogucka

On-Site Specialist

Katarzyna Galuszka

On-Site Specialist

Katarzyna Maciejewska

On-Site Specialist

Kinga Kubek

OnSite Specialist

Kirsten van Gool

Junior Project Manager

Klara Kiselova

OnSite Specialist

Krzysztof Wierzbicki

On-Site Specialist

Lukasz Hryniuk

On-Site Specialist

Lukasz Jurek

Senior On-Site Specialist

Lukasz Klimecki

Flexcoördinator

Lukasz Koper

On-Site Specialist / Teamleider Flex

Magdalena Bialek

OnSite Specialist

Magdalena Burgers

On-Site Manager

Magdalena Tworek-Jacek

On-Site Manager

Malgorzata Banas

On-Site Specialist

Malgorzata Dybicz

On-Site Specialist

Malgorzata Michajlow

On-Site Specialist

Malgorzata Strzabala

Flexcoördinator

Marcin Dylong

Junior On-Site Manager

Marcin Joks

On-Site Specialist / Teamleider Flex

Mariola Cesur-Zdzieblo

Senior On-Site Specialist

Mariusz Wasek

OnSite Specialist

Marlena Madejska

OnSite Specialist

Marta Suchocka

On-Site Specialist

Marta Zawadzka

On-Site Specialist

Martina Bodorova

Senior On-Site Specialist

Mateusz Geurkink

On-Site Manager

Michael Ramsewaksing

On-Site Specialist

Michal Satara

OnSite Specialist

Michal Szykula

OnSite Specialist

Monika Kaminska

Transport Planner/OnSite Specialist

Monika Marczak

OnSite Manager

Monika Noordhoek-Maciejewska

OnSite Specialist

Monika Skubisz

OnSite Specialist

Natalia Debska

OnSite Specialist

Natalia Jaworska

Jr. On-Site Manager

Natalia Lakomiec

On-Site Specialist

Olga Domkova

Backup Onsite Specialist G-star

Oliwia Podgorska

On-Site Specialist

Oskar Kapica

On-Site Specialist

Patrycja Reczek

OnSite Specialist

Paulina Adamek

On-Site Specialist

Paulina Migala

OnSite Specialist

Paulina Zielinski

Flexcoördinator

Pavla Gajduskova

On-Site Specialist

Pawel Bobola

Flexcoördinator

Pawel Krysztul

Planner/OnSite Specialist

Przemyslaw Jaworski

Junior OnSite Manager

Rene Hammen

Operations Manager Account

Robert Schuijl

Senior OnSite Specialist

Roman Kuzmiak

OnSite Specialist

Sabina Sebralla

On-Site Manager

Selma de Weerd

On-Site Manager

Simon Brooks

Senior OnSite Specialist

Slawomir Paczkowski

Senior On-Site Specialist

Sylwester Arkadiusz Trochowski

OnSite Specialist

Sylwia Siejka

Senior OnSite Specialist

Sylwia Suchocka

OnSite Specialist

Tomasz Kilian

On-Site Manager

Tomasz Olesz

OnSite Specialist

Tomasz Skalski

On-Site Specialist

Wilmar Botter

On-Site Specialist

Yvette Evertse

On-Site manager

Zaneta Stepien

Flex Coordinator

Business Control

Frank Driessen

Business Controller

Joost Peters

Jr. Business Controller

Kevin Palmen

Project & Procesmanager

Stano Samko

Manager Operational Support

Stijn van Kuetsem

Business Controller DE

Outsourcing

Jos Peters

Operations Manager

Nathalie Haveman

OnSite Specialist

Paul van den Berk

Projectmanager Outsourcing

Piotr Kucharzak

Supervisor Outsourcing

Operational Support

Andrzej Dytrych

Business Analist Operations

Michal Sladki

Medewerker Operational Support

Radoslaw Pabich

Medewerker Operational Support

Sylwia Mandla

Medewerker Operational Support

Tomasz Domagala

Medewerker Operational Support

Tomasz Nguyen

Medewerker CTC

Waldemar Duscha

Medewerker Centrale Transport Coördinatie

S&C

Marc Achten

Hoofd S&C

Salarisadministratie

Harald Nijenhuis

Senior Salarisadministrateur

John Hommersom

Salarisadministrateur

Kim Crienen

Jr. Salarisadministrateur

Nel Coenen

Salarisadministrateur

Thomas Kwakkenbos

Manager Salarisadministratie

Sales

Charlotte Kerkhofs

Jr. Sales Manager

Nelly Litjens

Commercieel Medewerker Sales Support

Secretariaat

Aleksandra Krys

Personal Assistant Managing Director NL

Lotte Gerrits

Personal Assistant CEO

Maggie van den Akker

Personal Assistant CEO

Melissa Janssen

Medewerker Secretariaat

TD

Robert Pawlik

Teamleader TD

Roman Dudek

Medewerker TD

W&S

Agnieszka Gwizdalak

Recruiter

Angelika Lukaszewska

Recruiter

Beata Schoenmakers

Recruiter

Dominika Smilek

Recruiter

Jacek Kaczmarek

Recruiter

Joanna Ceglarski

Recruitment Manager NL

Kamila Kubinska

Recruiter

Katarzyna Figurniak-Zyza

Recruiter

Marzena Kurzak

Recruiter

Sandra Fiderewicz

Recruiter

Stefania Gojdicova

Recruiter Amstelveen

Directors OTTO Work Force the Netherlands

Danielle Keijl

Business Unit Directeur

Edith Hageman-Wolters

Commercieel Directeur

Joop Klein Wentink

Business Unit Directeur

Justyna Kooijmans

HR Director Holding

Karolina Swoboda

Managing Director NL

Kasia Gurbala

Business Unit Directeur

Communicatie

Anna Jedrzejczak-D’Agostino

Coördinator Vertalingen

Sylwia Seweryn

Vertaalster

Innovations

Annemieke van Gennep

Project & Opleidingsmanager

Grzegorz Kraszewski

E-Recruiter

Joanna Engelen

E-Recruiter

Matching

Karolina Siarkiewicz

Matching Medewerker

Olympia

Piotr Meler

Geschaeftsfuehrer OTTO Work Force Duitsland

Opleidingen

Peter van Ostade

Opleider

OSC

Adrian Glatki

Medewerker Operations Service Center

Aleksandra Zalcman

Medewerker Operations Service Center

Alison Constandse

Medewerker Operations Service Center

Anna Josch

Medewerker Operations Service Center

Björn van Grunsven

Manager Operations Service Center

Bozena Nawrat-Kossewski

Medewerker Operations Service Center

Danuta Rynkiewicz-Worbs

Medewerker Operations Service Center

Ewa Kebrowska

Medewerker Operations Service Center

Kamil Sobkowicz

Medewerker Operations Service Center

Kamila Solecka

Shiftleader Operations Service Center

Karina Kessler – Glatki

Medewerker Operations Service Center

Magdalena Wosztyl

Medewerker Operations Service Center

Malgorzata Czerwinska

Medewerker Operations Service Center

Marta Kaczmarska

Medewerker Operations Service Center

Marta Olejniczak

Medewerker Operations Service Center

Radka Kovarikova

Medewerker Operations Service Center

Zaklina Aleksandrzak

Medewerker Operations Service Center