Belfeld – Oczyszczanie i pakowanie sałaty – bez języka angielskiego!

  • Miejsce: Belfeld, Netherlands

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Praca bez znajomości języka angielskiego!
  • Duża ilość godzin
  • Zakwaterowanie i transport do pracy
  • Praca na dwie zmiany
  • Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami;
  • Minimum formalności;
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
  • Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
  • Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

  • Brak przeciwskazań do pracy w niskich temperaturach
  • Prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Przyjemna i lekka praca przy czyszczeniu i pakowaniu sałaty.

  • Mycie i oczyszczanie świeżej sałaty
  • Przygotowywanie i pakowaniem mieszanek sałaty

Nasz Klient to dynamiczna, zdrowa, rozwijająca się i ambitna firma będąca jednym z liderów w branży przetwórstwa warzyw.  Jej główna dewiza to: każdy produkt musi być smaczny, zdrowy i super świeży.