Szczegóły oferty pracy

Kierowca wozka HEF- Flex

  • Miejsce: Oostrum, Netherlands

Skorzystaj z mozliwosci pracy dla FLEX przez OTTO!! Nasza aplikacja myOTTO zapewni Ci całodobowy dostęp do harmonogramu pracy, paskow wypłat i FAQ. Masz jeszcze pytania? Nasze call center jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Otrzymujesz również bezpłatny dostęp do wielu kursów on-line, aby rozwinąć swoją karierę w FIT@OTTO.
Do tego gwarantujemy cotygodniowa wyplate, dodatki zmianowe, zwrot kosztow dojazdu. Mila atmosfere w pracy w miedzynarodowym zespole

Wymagania

Poszukujemy kandydatów z:
• ważnym holenderskim certyfikatem wózka wysokiego składowania HEF
• znajomoscia języka niderlandzkiego, niemieckiego lub angielskiego;
• doświadczeniem w pracy z wózkami wysokiego składowania z podwójnymi pedałami lub z checia nauczenia się tego w naszym centrum szkoleniowym.

Opis stanowiska

FLEX zajmuje się dystrybucją wielu wiodących marek w dziedzinie elektroniki użytkowej i telefonii. Jako kierowca wózka wysokiego składowania HEF będziesz częścią procesu logistycznego w magazynie o powierzchni 70 000m2.

Twoje obowiazki:
• Pobieranie i przenoszenie zamówień za pomocą wózka wysokiego składowania na podstawie list kompletacyjnych lub informacji ze skanera ręcznego.
• Sprawdzanie przychodzących towarów i umieszczanie ich w odpowiednim miejscu za pomocą wózka wysokiego składowania. (kontrola jakosci)
• Zapewnienie uporządkowanego i bezpiecznego środowiska pracy.
• Wszystkie inne typowe czynności magazynowe.

Informacje o firmie

Wybierz FLEX!

Spokojne środowisko pracy, świetna stołówka firmowa i pełni entuzjazmu współpracownicy. W FLEX wszystko kręci się wokół Ciebie! W swojej długoterminowej pracy możesz naprawdę się rozwijać. Oprócz doskonałej pensji początkowej, po 26 tygodniach otrzymasz pierwszą podwyżkę. Masz rowniez mozliwosc stalego kontraktu!