Szczegóły oferty pracy

Koordynator linii produkcyjnej !! Helmond !!

  • Miejsce: Helmond
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie! 12,59 Euro brutto/godzina
  • Tygodniowe wyplaty wynagrodzenia
  • Dodatek wakacyjny 8% + rezerwa na poczet urlopu
  • Mozliwosc skorzystania z zakwaterowania (+ plus dojazd do pracy)
  • Mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zdobycie dodatkowego doswiadczenia
  • Praca w milej atmosferze w miedzynarodowym zespole

Wymagania

  • bardzo dobra znajomości języka holenderskiego lub język angielskiego,  warunek konieczny
  • prawo jazdy kat B
  • pracowitości, punktualności i niezawodności
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • nie boisz sie pracy w zimnym otoczeniu od 3 do  5 stopni
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą osób – mile widziane

Opis stanowiska

  • nadzór i koordynowanie przebiegu procesu produkcji
  • przeprowadzać i rejestrować kontrole jakości procesu i produktu;
  • kontrola optymalna higieny produkcyjnej linii
  • obsługa maszyn

    Cutting and processing fruit and vegetables. We process the fresh raw materials into ready-to-cook vegetables, processed fruits, fresh juices and main-course salads. We supply these to supermarkets, fast food chains, wholesalers and (in-flight) catering c