Szczegóły oferty pracy

Najlepsze oferty pracy od zaraz dla Ciebie

  • Miejsce: Netherlands

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • Praca na pełen etat OD ZARAZ!
  • Dodatki płacowe
  • Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
  • Możliwość rekrutacji z rodziną lub znajomymi
  • Bezpieczny transport do / z pracy np. możliwość wypożyczenia roweru
  • Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
  • Aplikacja myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
  • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

  • Elastyczność pod względem godzin pracy
  • Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub polskiego
  • Dostępność do pracy od zaraz

Opis stanowiska

Gotowy/a do pracy?  Mamy wiele ofert pracy, nasi rekruterzy pomoga dopasowac do Twojego profilu najlepsza oferte pracy w Twojej okolicy. Jesli jestes w Holandii i nie masz swojego zakwaterowania, my je dla Ciebie zorganizujemy wraz z transportem do/z pracy.
Sam zdecyduj, czy chcesz pracować na cały lub część etatu. Posiadamy oferty pracy z jedna lub wieloma zmianami, co zapewni Ci tygodniowy grafik pracy oraz elastycznosc. Nasi klienci potrzebują Cię nie tylko w tygodniu, ale też w weekend.

Oferujemy wiele możliwości, a więc  znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie. Mamy oferty dla zbieraczy zamówień, operatorów wózka widłowego, pracownikow magazynu, pracownik linii produkcyjnej oraz wiele innych możliwości. Zadbamy o Ciebie!

Podejmij pracę u najlepszych pracodawców w Holandii! Nasi klienci działają w branży handlu detalicznego, w logistyce, produkcji, przemyśle spożywczym. Pracują dla nich tysiące naszych ludzi, zapewniając sprawny przebieg procesów, zadowolonego klienta oraz samorealizacji. Teraz i ty masz szanse rozpoczac prace u naszego klienta!