Szczegóły oferty pracy

Oferty pracy logistycznej i produkcyjnej

  • Miejsce: Venlo, Venray,Veghel
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy:
  • Atrakcyjne stawki godzinowe
  • Tygodniowe wyplaty wynagrodzenia
  • Dodatek wakacyjny 8% + rezerwa na poczet urlopu
  • Mozliwosc skorzystania z zakwaterowania (+ plus dojazd do pracy)
  • Mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zdobycie dodatkowego doswiadczenia
  • Opieke koordynatorow
  • Praca w milej atmosferze w miedzynarodowym zespole
Mozliwosc rozwoju

Wymagania

Komunikatywna znajomowsc jezyka angielskiego

  • Dostepnosc do pracy od zaraz
  • Motywacja do pracy

Opis stanowiska

Wspolpraca z liderami w branzy logistycznej i produkcyjnej

OTTO Work Force jeszcze blizej Ciebie! Rekrutacja Online! Aplikując na tę ofertę, wszystkie niezbędne formalności będziesz mógł załatwić za pośrednictwem telefonu, skypa i komputera!

Jesli szukasz pracy, ale w dalszym ciagu nie wiesz co chcialbys robic? Pozwol nam sobie pomoc i wybrac dla Ciebie najlepsza oferte pracy!
Posiadamy w tej chwili oferty prac produkcyjnych oraz prace logistyczne.