Szczegóły oferty pracy

Operator Linni Produkcyjnej

  • Miejsce: Venray
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

·       atrakcyjne warunki zatrudnienia

·       możliwość długoterminowej współpracy

·       atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

• Zdolność zarówno do pracy w zespole jak i do niezależnego wykonywania obowiązków;
• Doświadczenie w branży spożywczej (HACCP);
• Dokładność i precyzyjność;
• Umiejętność pracy zgodnie z instrukcją;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Opis stanowiska

Główny cel pracy:
Wykonywanie czynności związanych z produkcją.

Szczegółowe zadania / obowiązki:
• wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem;
• wykonywanie wszystkich etapów procesu na wysokim poziomie;
• regularne kontrolowanie jakości produktów;
• odpowiedzialność za dokładną i wydajną pracę oraz utrzymywanie standardów higieny;
• wykonywanie innych prac produkcyjnych, zleconych przez przełożonego;
• możliwość uczenia się i pracy na różnych pozycjach!