Szczegóły oferty pracy

Orderpicker Jumbo den Bosch chłodnia/ mrożonki spożywcze

  • Miejsce: 's-Hertogenbosch

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne stawki godzinowe
  • Tygodniowe wyplaty wynagrodzenia
  • Dodatek wakacyjny 8% + rezerwa na poczet urlopu
  • Mozliwosc skorzystania z zakwaterowania (+ plus dojazd do pracy)
  • Mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zdobycie dodatkowego doswiadczenia
  • Opieke koordynatorow
  • Praca w milej atmosferze w miedzynarodowym zespole

Wymagania

Wymagania ;

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Motywacja do pracy w chłodni
  • Dyspozycyjność na długi okres czasu
  • Chęć pracy w systemie zmianowym
  • Dbałość o higienę pracy
  • Mile widziane prawo jazdy

Opis stanowiska

Praca w temperaturze -18 stopnie Celsjusza. Każdy pracownik otrzymuje specjalistyczne ubranie do pracy w chłodni, które zabezpiecza przed utratą ciepła.

Dla naszego klienta Distributiecentrum JUMBO w Den Bosch poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiso:
Orderpicker dział Mrożonki