Szczegóły oferty pracy

Praca od zaraz w DPD w Veenendaal!

  • Miejsce: Veenendaal, Netherlands

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjna stawka 11,58 EUR za godzinę
  • + 35% za pracę po godzinie 21:00 i +50% za pracę w weekendy
  • Wypłata co tydzień, zawsze na czas
  • Praca na pełen etat, na dłuższy okres
  • Możliwość zawarcia umowy z DPD
  • Możliwości awansu i rozwoju
  • Operations Service Center (dostępne telefonicznie 24/7)

Wymagania

  • Znajomości języka angielskiego lub polskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Opis stanowiska

Zróżnicowana praca! Pracownik sortowni odbywa dwutygodniowe szkolenie, podczas którego będzie ładował paczki do ciężarówek i rozładowywał je na palety. Następnie szkolenie obejmie pracę w działach Inbound (towarów przychodzących) i Outbound (towarów wychodzących).

Otrzymasz szansę na rozwój i awans w strukturach firmy oraz możliwość podpisania umowy bezpośrednio z DPD! Praca w systemie zmianowym od 6:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 0:00.

DPD jest jedną z największych firm pocztowych na świecie. Wszystkie paczki i listy są sortowane w magazynie, a następnie trafiają do dystrybucji. Innowacje w logistyce i usługach e-commerce pozwalają dostarczać usługi cyfrowe, co gwarantuje przejrzystość i elastyczność. Właśnie dlatego DPD poszukuje pracowników takich jak Ty!