Praca przy sprawdzaniu dekoderow, Venray! Rekrutacja online!

  • Miejsce: Venray

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy:

- atrakcyjne stawki godzinowe

- tygodniowe wyplaty wynagrodzenia

- dodatek wakacyjny 8% + rezerwe na poczet urlopu

- mozliwosc skorzystania z firmowego zakwaterowania

- mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego

- opieke koordynatorow

- mozliwosc rozwoju

Rozpocznij prace od zaraz i zgarnij darmowy abonament VODAFONE na rozmowy, smsy i internet. O szczegoly zapytaj naszego konsultanta.

Wymagania

– komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

– doswiadczenie na podobym stanowisku bedzie dodatkowym plusem

– motywacja do pracy

– dostepnosc na dluzszy okres czasu

Opis stanowiska

– Sprawdzanie dekoderow.
– Naprawa dekoderow.
– Kontrola produktów (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz)
– Testowanie produktów

Firma Regenersis świadczy usługi dla klientów z problemami technicznymi dotyczącymi dekoderów telewizyjnych. Firma Regenersis zajmuje ponad 113 lokalizacji na całym świecie. Reputacja firmy Regenersis opiera się na szybkim reagowaniu na potrzeby klientów i każdorazowo przekraczaniu ich oczekiwań.