Szczegóły oferty pracy

Praca przy ziolach w szklarni GIPMANS

  • Miejsce: Venlo
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

CO OTRZYMASZ PRACUJĄC Z NAMI?
• Łatwe zadania np. pakowanie ziół
• Atrakcyjną stawkę godzinową – nawet €11,15 brutto
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?
• Dobrej kondycji fizycznej
• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH – koordynator z Polski

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatow do pracy od zaraz, ktorzy beda przygotowywac ziola do wysylki do klienta, przepakowywac ziola, przerabiac pojemniki, pakowac palety oraz inne czynnoscia zwiazane z produkcja oraz pielegnacja ziol.

Gipmans to nowoczesna, innowacyjna firma działająca w branży ogrodniczej w segmencie uprawy ziół i warzyw w miejscowości Venlo. Jej pracownicy zajmują się pakowaniem i szczepieniem sadzonek roślin w szklarni i na halach.