Szczegóły oferty pracy

Praca w firmie produkującej cegły

  • Miejsce: Haalderen, Netherlands

Warunki zatrudnienia

- Pracę w wygodnych godzinach: 7:15 - 16:15
- Stawkę godzinową z dodatkami: nawet €13,34 brutto
- Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
- Zwrot kosztów samodzielnego dojazdu do pracy np. €8 (>30km)
- Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
- Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

– Prawo jazdy kat. B
– Dobra kondycja fizyczna
– Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Opis stanowiska

– Układanie gotowych produktów
– Sortowanie (kolor, format) i mieszanie partii
– Sygnalizowanie odchyleń od normy i raportowanie do managera

Największy na świecie producent ceramicznych materiałów budowlanych i chodnikowych. Wytwarza np. cegły licowe, cegły do ścian wewnętrznych, parapety, cegły chodnikowe i dachówki.