Szczegóły oferty pracy

Praca w hurtowni owoców i warzyw

  • Miejsce: Barendrecht, Netherlands

Warunki zatrudnienia

- Pracę w wygodnych godzinach: 7 - 16
- Stawkę godzinową: €10,75 brutto (niezależnie od wieku!)
+ 8,33% dodatku urlopowego i extra pieniądze za pracę w weekendy/święta
- Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
- Zakwaterowanie i transport do pracy – jeśli potrzebujesz
- Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
- Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

– Dobra kondycja fizyczna
– Gotowość do pracy w obuwiu ochronnym i ciepłej odzieży (ok. 10 °C)
– Prawo jazdy i doświadczenie z EPT / HT będzie dodatkowym atutem ;-)

Nie masz doświadczenia w pracy z wózkami? Nie martw się – przed rozpoczęciem organizowane jest całodniowe szkolenie i wszystkiego Cię nauczą!

Opis stanowiska

– Rozładowywanie ciężarówek za pomocą elektrycznego wózka paletowego.
– Bardzo uważne układnie palet z produktami w pudełkach na stosie