Szczegóły oferty pracy

Praca w logistyce!

  • Miejsce: Deurne,Eindhoven

• Dobra stawka godzinowa Przy rozładunku kontenerów  €10,92 brutto.  Zbieracz zamówień po szkoleniach nawet €11,90 brutto
• Dodatki zmianowe np. +50% za pracę w soboty, +100% niedziele
• Możliwość przeszkolenia na Orderpickera i uzyskania podwyżki (po kilku tygodniach  pracy przy rozładunku  kontenerów)
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

• Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska

Jedno miejsce pracy, dwie super oferty! Rozładunek kontenerów lub zbieranie zamówień. Wybór należy do Ciebie!

Opis stanowiska:
 • Rozładunek kontenerów
• Pakowanie i przepakowywanie towaru
• Etykietowanie i sortowanie
• Przygotowywanie produktów do wysyłki
• Zbieranie zamówień (za pomocą systemu głosowego tzw. voicepick, z wykorzystaniem pojazdów wielofunkcyjnych, wózków oraz RT)
Praca w temperaturze pokojowej, ale niektóre działy mają temperaturę około 9 stopni.

Firma logistyczna obsługująca sklepy z dekoracjami, produktami sportowymi, do pielęgnacji, czyszczącymi itd. Posiada dwie lokalizacje, pomiędzy którymi pracownicy mogą być zmieniani.