Szczegóły oferty pracy

Praca w magazynie JingDong w Venray

  • Miejsce: Venray, Netherlands

Warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie w wysokości 11,24 € za godzinę plus dodatki
  • GWARANCJA GODZIN PRACY
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Praca na pełen etat, na dłuższy okres
  • Możliwości awansu i rozwoju
  • Praca w zgranym zespole
  • Aplikacja myOTTO z grafikiem i paskami wypłaty

Wymagania

  • Znajomości języka angielskiego
  • Miejsce zamieszkania w okolicach Venray
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Opis stanowiska

Praca wśród pięknego asortymentu: odzieży znanej marki z bielizna! W JingDong Logistics znasz produkty od podszewki. Na podstawie list zamówień będziesz zbierać produkty i sprawdzać ich jakość. Wszystkie produkty są pakowane w pudełka i wysyłane do klientów. Twoim zadaniem będzie dbałość o sprawny przebieg procesu logistycznego.

Jeśli posiadasz certyfikat na wózek widłowy lub wysokiego składowania, będziesz mógł/mogła z nich korzystać. Praca w godzinach od 06:00 do 15:00 od 15:00 do 00.00 – zapewnia to stabilność. Zacznij już dziś swoją nową pracę!

JingDong Logistics jest jedną z największych azjatyckich firm logistycznych, wkraczającą obecnie na rynek europejski - do Holandii. JongDong otwiera w Venray nowy i nowoczesny magazyn z   produktami odziezowymi Chcesz dołączyć do zespołu JingDong?