Szczegóły oferty pracy

Praca w magazynie z zabawkami- VENRAY

  • Miejsce: Venray, Netherlands

Warunki zatrudnienia

• Umowa o pracę tymczasową
• Stawka godzinowa: na początek nawet €11,96 brutto
• Zwrot za własny transport (MAX 6,60 dziennie)
• Praca głównie od poniedziałku do piątku (pomiędzy godz. 6, a 18)
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO

Wymagania

• Znajomość angielskiego
• Mile widziane prawo jazdy
• Gotowość do pracy w odzieży ochronnej

Opis stanowiska

• Zbieranie zamówień (za pomocą wózka EPT)
• Pakowanie, etykietowanie
• Plombowanie palet

Firma logistyczna oferująca swoje usługi w 20 krajach na 5 kontynentach. W tym magazynie, Twoje zadania mogą się różnić każdego dnia.
Praca w temperaturze pokojowej.