Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu CEVA w Maarssen

  • Miejsce: Maarssen, Netherlands

  • Atrakcyjne oraz konkurencyjne wynagrodzenie, nawet 10,73 euro brutto, a jako operator wózka widłowego € 11,55 euro brutto
  • Dodatki za pracę w weekendy i w godzinach wieczornych
  • Wypłata co tydzień, zawsze na czas
  • Gwarantowane godziny pracy, czyli gwarantowane wynagrodzenie
  • Nowy i innowacyjny dział
  • Praca w pełnym wymiarze z gwarantowaną liczbą godzin
  • Aplikacja myOTTO z grafikiem i paskami wypłaty

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do pracy
  • Mozliwosc rozpoczecia pracy od zaraz!

Opis stanowiska

CEVA zajmuje się produktami trzech głównych klientów: Bouwmaat, General Electric i Norbit. Asortyment obejmuje produkty od wyposażenia wnętrz przez wyroby budowlane i narzędzia elektryczne po wyposażenie dla przemysłu górniczego. Zbieracz zamówień i pakowacz zbiera, kontroluje i pakuje produkty dla klientów. Niektóre produkty są ciężkie, więc od pracownika wymagana jest siła i dobra kondycja fizyczna. Jesli jestes zainteresowany funkcja operatora wozka widlowego, prosze zaznacz to podczas rozmowy z rekruterem.

Praca odbywa się w dziale Home Delivery – będziesz dostarczać klientowi innowacji. Praca w systemie zmianowym od 6:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 23:00. Podejmij od zaraz tę innowacyjną pracę!

CEVA jest dostawcą różnego rodzaju usług logistycznych dla swoich klientów. Centrum dystrybucji w Maarssen każdego dnia rozsyła do klientów setki rozmaitych produktów. Właśnie dlatego CEVA poszukuje pracowników takich jak Ty!