Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu – Eindhoven

  • Miejsce: Eindhoven, Netherlands

Warunki zatrudnienia

• Praca w tygodniu odbywa się na dwie zmiany (8-17, 17-02)
• Stawka godzinowa: €11-13,50 brutto
+ dodatki zmianowe oraz za pracę w soboty, niedziele i święta
• Zorganizowany transport i zakwaterowanie – jeśli potrzebujesz!
Zwrot za własny dojazd do firmy 0,19 euro/km
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

• Dostępność na minimum 6 miesięcy
• Gotowość do pracy także w weekendy (soboty 12-21, niedziele 15-24)
• Zbieranie zamówień nie wymaga znajomości angielskiego, na pozostałych pozycjach jest to wymóg (za który dostaniesz oczywiście lepszą stawkę ;-))

Opis stanowiska

• Zbieranie zamówień (pobieranie produktów ze wskazanej lokalizacji, umieszczanie ich na wózku i przygotowywanie do wysyłki dla klienta)
• Operowanie autostorem (składanie zamówień poprzez zaznaczanie odpowiednich pól na wyświetlaczu)
• Obsługa zwrotów

Nowoczesny i czysty magazyn z bardzo miłą atmosferą! Wybranie tej oferty, zagwarantuje Ci minimum 40 godzin pracy tygodniowo… czyli świetne zarobki J