Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu FLEX

  • Miejsce: Oostrum, Netherlands

• Praca z lekkim asortymentem np. aparaty, laptopy, dekodery telewizyjne
• Dobra stawka godzinowa 11,28
• Dwie zmiany (6-14:30 i 14:30-23), od poniedziałku do piątku
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Długa współpraca - po ok roku przejście na kontrakt bezpośredni
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

• Dobra kondycja fizyczna
• Znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska

Interesujesz się elektroniką? Praca ze swoimi ulubionymi produktami to strzał w dziesiątkę! Dzięki tej ofercie będziesz pakować drobną elektronikę znanych marek jak kamerki, nawigacje, aparaty itp.! Nie są to Twoje klimaty? Dalej nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować swoich sił w tej firmie!

• Pakowanie produktów
• Kontrola jakości towaru
• Rozładunek i załadunek kontenerów

Magazyn logistyczny ze sprzętem elektronicznym znanych marek. Wśród urządzeń najczęściej występują: nawigacje samochodowe, aparaty, kamerki oraz drobna elektronika