Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu JUMBO w Veghel

  • Miejsce: Veghel, Netherlands

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjna stawka godzinowa do 12,29 EUR plus dodatki
  • Dodatki za pracę w weekendy i w godzinach wieczornych
  • Gwarantowane godziny pracy, czyli gwarantowane wynagrodzenie
  • Oprowadzenie po miejscu pracy (otrzymasz za ten czas wynagrodzenie)
  • Praca w jednym z najbardziej znanych supermarketów w Holandii
  • Aplikacja myOTTO z grafikiem, paskami wypłat i FAQ
  • Operations Service Center (dostępne telefonicznie 24/7)
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów, np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

  • Znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Motywacja do pracy

Opis stanowiska

Zbieracz zamówień w Jumbo przykłada się do zaopatrywania supermarketów. Praca polega na kompletowaniu zamówień w centrum dystrybucyjnym przy użyciu skanera. Zamówienia muszą być kompletne i przygotowywane na czas. Praca w zimnym dziale z mrożonkami oraz świeżymi i zdrowymi produktami. Zawsze wybieraj produkty wysokiej jakości, aby zapewnić najlepszą obsługę!

Przed rozpoczęciem pracy zostaniesz oprowadzony/-a po centrum dystrybucji. Ponadto na początku będą Ci pomagać doświadczeni współpracownicy! Praca w systemie trzyzmianowym: 5:00-12:45, 5:00-14:00 i 14:15-20:00.

JUMBO jest jednym z najbardziej popularnych supermarketów w Holandii, posiadającym ponad 600 sklepów i centrów dystrybucyjnych. Każdego dnia przygotowywane są tysiące zamówień i dlatego potrzebujemy Twojej pomocy! JUMBO to firma rodzinna, w której pielęgnuje się domową, przyjemną atmosferę. Chcesz dołączyć do zespołu?