Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu logistycznego Roosendaal

  • Miejsce: Roosendaal

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy:

· Atrakcyjna stawka godzinowa:

           22 lata i wiecej: € 10,61

· Tygodniowe wyplaty wynagrodzenia

· Dodatek wakacyjny 8%

· Mozliwosc skorzystania z zakwaterowania (+ plus dojazd do pracy)

· Mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego

· Zdobycie dodatkowego doswiadczenia

· Opieke koordynatorow

· Mozliwosc rozwoju w firmie

Wymagania

•   Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
•   Oryginal  zaświadczenia o niekaralności nie starszy niż 5 miesiecy (lub musi być możliwe uzyskanie takie zaświadczenia)
•    Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemu logistycznego RedPraire będzie mile widziane
•    Dobra kondycja fizyczna
•    Dostepnosc do pracy w systemie zmianowym:

–   6.00 – 14.45
–   8.30 – 17.15
– 10.15 – 19.00
– 14.45 – 23.30

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownikow magazynowych  w przedsiębiorstwie DSV Solutions w Roosendaal, obslugujacym klienta PRIMARK.

–       Przygotowywanie towarow

–       Kontrola jakosci produktow

–       Pakowanie produktow na lini produkcyjnej

–       Przygotowywanie gotowych zamowien do wysylki (zaladunek produktow do ciezarowek, rozladunek kontenerow)

       –     Ogolne prace magazynowe.

DSV jest dużym graczem na rynku logistycznym.  DSV zajmuje się magazynowaniem produktów i dystrybucją w całej Europie. DSV zapewnia transport drogą lądową, lotniczą i morską - na wszystko znajdzie się rozwiązanie. W Roosendaal magazyn jest dedykowany globalnej marce PRIMARK.