Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu MENLO w Eindhoven

  • Miejsce: Eindhoven, Netherlands

Warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie w wysokości 10,61€ za godzinę
  • Dodatki za pracę w weekendy
  • Możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony w Menlo Worldwide
  • Wielokulturowy zespół
  • Praca na pełen etat, na dłuższy okres
  • Aplikacja myOTTO z grafikiem i paskami wypłaty
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów, np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do pracy w systemie zmianowym

Opis stanowiska

Praca w Menlo Worldwide to nowe wyzwania każdego dnia! Pracownik logistyczny jest odpowiedzialny między innymi za kontrolę zwrotów, etykietowanie pudełek, zbieranie zamówień, kontrolę jakości produktów itp.

Praca w międzynarodowym zespole zapewnia nowe spojrzenie na świat! Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym (zmiana poranna i popołudniowa).

Menlo Worldwide B.V. to firma transportowa z siedzibą w Eindhoven. Zatrudniając ponad 500 osób, każdego dnia rozwija wydajne procesy i czynności logistyczne. Właśnie dlatego Menlo poszukuje pracowników takich jak Ty!