Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu Plieger w Zaltbommel

  • Miejsce: Zaltbommel, Netherlands

Warunki zatrudnienia

•   Atrakcyjna stawka godzinowa 12,42 € plus bonusy
•   Umowa  z gwarantowanymi godzinami pracy
•   Dodatki za wieczory, weekendy i nadgodziny
•   Zwrot kosztów podróży
•   Szansa na zostanie Liderem Zespołu
•   Możliwość uzyskania kontraktu w Plieger
•   Przyjazny i świetny zespół!
•   Zakwaterowanie z transportem w razie potrzeby

Wymagania

Mieszkanie w rejonie Zaltbommel
•   Zmotywowany do pracy na zmiany
•   Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

Opis stanowiska

Jako Pracownik Logistyki odpowiadasz za proces logistyczny. Na podstawie list zamówień będziesz zbierać, sprawdzać i pakować zamówienia. Będziesz dbał o to, aby wszystkie zamówienia były kompletne i gotowe na czas. Ze względu na różne działy będziesz mieć do czynienia z różnorodnym asortymentem: od armatury sanitarnej po ogrzewanie, od instalacji po elektryczność.

Masz szansę stać się liderem zespołu w firmie Plieger. Bazując na wiedzy i mocnych stronach, będziesz miał szansę na rozwój. Dodatkowo masz możliwość uzyskania kontraktu w Plieger!
Dzięki tej pracy na pełny etat masz zagwarantowane godziny pracy na umowie! Będziesz pracować na dwie lub trzy zmiany, co zapewnia elastyczność. Twój zespół będzie wielokulturowy oraz bardzo towarzyski. Skorzystaj z tej okazji już teraz!

Plieger dąży do ułatwienia logistyki poprzez transport i logistykę wewnętrzną. Specjalizując się w hydraulice, ogrzewaniu, instalacji, wentylacji i elektryczności, firma dostarcza ponad tysiące artykułów do różnych sektorów. Plieger ma własną ekspedycję, magazyn i centralę w Zaltbommel, której możesz stać się częścią!