Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji ( pakowanie produktów spożywczych )

  • Miejsce: Zaandam
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

• Atrakcyjną stawkę z dodatkami – 12,26 €
• Bonusy pozapłacowe
• Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami
• Minimum formalności
• Możliwość zorganizowania zakwaterowania
• Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
• Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Opis stanowiska

• Pakowanie wysokiej jakości mięsa
• Kontrolowanie jakości produktów
• Dbanie o odpowiedni przebieg procesu produkcyjnego

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 75412855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.