Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcyjny w HESSING w Helmond

  • Miejsce: Helmond, Netherlands

Warunki zatrudnienia

Wynagrodzenie w wysokości 10,71€ za godzinę

Dodatki za pracę w weekendy i w godzinach wieczornych
Gwarantowane godziny pracy, czyli gwarantowane wynagrodzenie

Praca wśród świeżych i smacznych produktów

Zmotywowany i entuzjastyczny zespół

Aplikacja myOTTO z grafikiem i paskami wypłaty

Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów, np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

Znajomości języka angielskiego lub polskiego
Prawo jazdy kategorii B
Praca w chłodnym środowisku

Opis stanowiska

Pracownik produkcji pracuje przy wszelkiego rodzaju owocach i warzywach. Myje i kroi owoce i warzywa, kierując się przy tym jakością. Ponadto odwirowuje, a następnie waży warzywa i owoce, przygotowując je do zapakowania.

 Praca w systemie zmianowym od 07:00 do 15:30 oraz od 22:00 do 6:30. Możesz podjąć pracę od razu!

Hessing BV to dynamiczna, szybko rozwijająca się, ambitna firma z branży przetwórstwa warzyw. Każdy produkt musi być prosty, smaczny, zdrowy i super świeży. Dzięki wiedzy i entuzjazmowi wszyscy pracownicy mają wkład w dalszy rozwój i profesjonalizację. Chcesz pracować w tej dynamicznej firmie?