Szczegóły oferty pracy

Produkcja żywności w Haarlem

  • Miejsce: Haarlem

Warunki zatrudnienia

• Praca od 7 do końca produkcji (15/16)
• Głównie pn – pt (możliwe też weekendy)
• Dobra stawka godzinowa
• Bezpłatna kawa i herbata
• Zakwaterowanie oraz transport do pracy
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania

• Dobra kondycja fizyczna
• Gotowość do pracy w niskiej temperaturze
• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH!

Opis stanowiska

Sprawdź ofertę pracy przy linii produkcyjnej pachnącej pysznym boczkiem! Pracownik pakuje gotowe produkty do paczek, waży, sprawdza jakość towaru.

Danish Crown Foods to firma zajmująca się produktami mięsnymi, a konkretnie bekonem. Pracownicy wykonują równe zadania - od maszynowego krojenia, przez etykietowaniem, po czyszczenie maszyn wodą pod ciśnieniem.