Szczegóły oferty pracy

Zbieracz zamowien w JUMBO- RAALTE

  • Miejsce: Raalte, Netherlands

Warunki zatrudnienia

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Dodatki zmianowe i za pracę w chłodnych działach
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
  • Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
  • Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
  • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz ;-)

Wymagania

WYMAGANIA

• Znajomość języka angielskiego
• Dostępność do pracy na długo

Opis stanowiska

Zbieracz zamowien w  centrum dytrybucji w JUMBO Raalte zajmuje sie komplementowaniem zamowien za pomoca skanera recznego. Dotyczy to zarowno produktow swiezych jak i produktow niezywnosciowych takich jak: srodki higieniczne. Klient sklada zamowienie, a Ty jako zbieracz zamowien robisz dla niego zakupy- kompletujac zamowienia, ktore pozniej przewozone sa do punktu odbioru. Produkty ukladane sa w specjalnie przygotowanych skrzynkach wedlug okreslonych norm JUMBO: ciezkie produkty na spodzie, a lzjesze na gorze. Niezwykle istotna jest umiejetnosc precyzyjnego oraz szybkiego wykonywania pracy

JUMBO w Raalte to centrum dystrybucji, w ktorym przygotowuje sie zamowienia zamawiane przez klientow online do odebrania w punktach odbioru. Praca w JUMBO w Raalte odbywa sie za pomoca najnowszych technik.  JUMBO jest bardzo znanym supermarketem na terenie Holandii, gdzie potrzeby klienta stawiane sa na pierwszym miejscu, a pracownicy traktowani sa jak czlonkowie duzej rodziny. Jest to idealne miejsce na podjecie super pracy na dlugi okres czau- Wiec nie czekaj!