Accountmanagement

Agata Burkiewicz

Accountmanager

Agata Mazurkiewicz

Accountmanager

Agnieszka Kessels

Coördinator accountmanagement Midden

Denisa Vrabelova

Coördinator accountmanagement West

Katarzyna Rokita

Accountmanager

Krzysztof Zylla

Coördinator accountmanagement Zuid

Magdalena Kaczmarek

Accountmanager

Marcin Lenski

Accountmanager

Marta Matczak

Accountmanager

Michelle Jansen

Relatiemanager

Sylwia Labus

Senior Accountmanager

Facility

Angelika Dolna

Medewerker Facility

Dariusz Borajkiewicz

Medewerker Facility

Malgorzata Cupial

Wagenparkbeheerder

Piotr Krol

Manager LH Service & Beheer

Robert Kurzak

Operations Manager Facility

Yuen Mee Wuu

Inkoop- en facility Manager

Facturatie

Agata Czernic

Medewerker facturatie

Angelika Smagacka

Medewerker Facturatie

Bartlomiej Kebrowski

Medewerker Facturatie

Dominik Kalinowski

Medewerker Facturatie

Ewa Reinert

Teamleider Facturatie

Maria Sawrycka

Medewerker Facturatie

Marieke Reijnders – Gielens

Teamleider Facturatie

Michal Uznanski

Medewerker facturatie

Priscilla Elbers- van der Geugten

Medewerker Facturatie

Tom Kwakkenbos

Manager Salarisadministratie en Facturatie

Tomasz Nguyen

Medewerker Facturatie

Finance

Bart Holtackers

Manager Accounting

Erwin van der Molen

Medewerker Crediteurenadministratie

Freek Heurkens

Risk & Proces Manager

Kevin Palmen

Group Controller

Koen Kortsmit

Teamleider Crediteuren / Debiteuren

Mark van den Heuvel

Jr. Accounting Specialist

Martina Ronfanz

Salarisadministrateur DE

Monika Hendrix

Senior Kreditoren Buchhalter DE

Patrick von Wantoch-Rekowski

Senior Debitoren Buchhalter DE

Stijn van Kuetsem

Finance Manager

Sylwia Mandla

Junior Accounting Specialist

HR

Agnieszka Galka

HR Functionaris

Amanda Labij

Opleidingscoördinator

Gijs Hillmann

Senior Trainer interne opleidingen

Karolina Jokel

HR Manager

Lonneke Surminski

Staf Recruiter

Paulina Becker

Junior HR Functionaris

ICT

Clemence Verheijen

Junior ICT Business Consultant

Dave Nabuurs

ICT Architect

Dennis van Geffen

Data Engineer

Jakub Pluska

Service Engineer

Leo Timmermans

Data Scientist

Mariusz Kulinski

Manager ICT Business Consultancy

Paul Leenders

ICT Business Consultant

Ronald Creemers

ICT Business Consultant

Tomasz Skalski

ICT- tester

Wendy Bongarts

Service Coördinator

Willem-Jan Herckenrath

Directeur ICT

Huisvesting

Damian Kociok

Medewerker Support en Analist

Karina Dudek

Medewerker Service en Beheer

Katarzyna Janiak

Medewerker Quality Control

Krzysztof Mazur

Medewerker Service en Beheer

Petros Fik

Medewerker Support en Analist

Piotr Czarnecki

Hoofd Quality Conrol

Sabina Sebralla

Operations Manager Housing

Tomasz Kubitzek

Medewerker Service en Beheer

MarCom

Niki Janssen

Communicatie coördinator

OM

Anna Slusarczyk

Operations Manager

Daisy Meulebeek

OnSite Manager

Froukje van Haperen

Operations Manager

Hakima Ben Ayyad

Operations Manager

Jolande Jacobs

Operations Manager

Linda van Iersel

Junior Operations Manager

Mateusz Geurkink

Operations Manager

Yvette Evertse

Operations Manager

On-Site

Adam Sydor

Junior OnSite Manager

Agata Wisniewska

On-Site Specialist

Agnieszka Kulas

On-Site Specialist / Teamleider Flex

Agnieszka Tryszpiot

Senior On-Site Specialist

Agnieszka Zielinska

Transport Planner

Aleksandra Bartoszek-Gudz

Junior OnSite Specialist

Aleksandra Pytel

OnSite Specialist

Alexandra Otfinowska

Flexcoördinator

Amelia Matejczuk

On-Site Specialist

Amelia Misiura

On-Site Specialist

Andrzej Kotulla

OnSite Specialist

Anna Gryska

OnSite Specialist

Anna Guga

On-Site Specialist

Anna Laber

On-Site Specialist

Anna Lesik

On-Site Specialist

Anna Pacula

Junior On-Site Specialist

Anna Romanczuk

On-Site Manager

Anna Sikorska

OnSite Specialist

Arkadiusz Rudolf

Senior On-Site Specialist

Barbara Strychalska

Junior OnSite Specialist

Bartlomiej Palimonka

Teamleider Flex

Benita Sniecikowska

On-Site Specialist

Brian Smit

Jr. On-Site Manager

Celina van Andel

OnSite Manager

Damian Zielinski

Senior Flexcoördinator

Daniela Karkulowska

On-Site Specialist

Daria Rusinska

Projectmanager

Dominik Halcin

Senior On-Site Specialist

Dominika Gardosikova

On-Site Specialist

Dorien Bloemink

On-Site Specialist

Dorota Siwek

On-Site Specialist

Eloy Kuppen

Junior OnSite Manager

Estera Sitko-Chmielowska

Flexcoördinator

Ildiko Kiralyova

OnSite Manager

Jacek Reinert

On-Site Specialist

Jaroslaw Wasek

Junior OnSite Manager

Jeffrey van der Meijden

Operations Manager

Joanna Gregorczyk

Junior OnSite Manager

Joanna Kociok

OnSite Manager

Joanna Zbadzka

On-Site Specialist

Jordi de Brouwer

On-Site Manager

Justyna Los

Junior On-Site Specialist

Justyna Smolka

On-Site Specialist

Kamila Gloc-Elgendy

On-Site Specialist

Karolina Giza

On-Site Specialist

Karolina Los

On-Site Specialist

Karolina Maziarz

OnSite Specialist

Karolina Pochwyt

OnSite Specialist

Karolina Terlecka

Junior OnSite Specialist

Katarzyna Bogucka

On-Site Specialist

Katarzyna Galuszka

On-Site Specialist

Katarzyna Maciejewska

On-Site Specialist

Kinga Kubek

OnSite Specialist

Kirsten van Gool

Junior Project Manager

Klara Kiselova

On-Site Specialist

Krzysztof Wierzbicki

On-Site Specialist

Lukasz Hryniuk

On-Site Specialist

Lukasz Jurek

Senior On-Site Specialist

Lukasz Klimecki

Flexcoördinator

Lukasz Koper

On-Site Specialist / Teamleider Flex

Magdalena Bialek

On-Site Specialist

Magdalena Burgers

On-Site Manager

Magdalena Tworek-Jacek

On-Site Manager

Malgorzata Banas

On-Site Specialist

Malgorzata Dybicz

On-Site Specialist

Malgorzata Michajlow

On-Site Specialist

Malgorzata Strzabala

Flexcoördinator

Marcin Brzozowski

OnSite Specialist

Marcin Dylong

Junior On-Site Manager

Marcin Joks

On-Site Specialist / Teamleider Flex

Mariola Cesur-Zdzieblo

Senior On-Site Specialist

Marlena Madejska

OnSite Specialist

Marta Paruch

OnSite Specialist

Marta Suchocka

On-Site Specialist

Martin Wloka

OnSite Specialist

Martina Bodorova

Senior On-Site Specialist

Mateusz Goclowski

Hoofd Teamleider

Michael Ramsewaksing

On-Site Specialist

Michal Poltarsky

Teamleider Flex

Michal Satara

OnSite Specialist

Michal Szykula

Senior On-Site Specialist

Monika Kaminska

Transport Planner

Monika Marczak

OnSite Manager

Monika Noordhoek-Maciejewska

OnSite Specialist

Monika Skubisz

On-Site Specialist

Natalia Jaworska

Jr. On-Site Manager

Natalia Lakomiec

On-Site Specialist

Niels Hoogland

OnSite manager

Olga Domkova

On-Site Specialist

Oliwia Podgorska

Senior On-Site Specialist

Oskar Kapica

On-Site Specialist

Patrycja Reczek

On-Site Specialist

Paulina Kopera

OnSite Specialist

Paulina Migala

On-Site Specialist

Paulina Mozdzanowska

On-Site Specialist

Paulina Zielinska

Flexcoördinator

Pavla Gajduskova

Junior Operations Manager

Pawel Krysztul

Planner/On-Site Specialist

Piotr Kucharzak

Flexcoördinator

Przemyslaw Jaworski

Junior On-Site Manager

Robert Schuijl

Senior OnSite Specialist

Ruben Clippelaar

OnSite manager

Simon Brooks

Senior On-Site Specialist

Slawomir Paczkowski

Senior On-Site Specialist

Sylwia Suchocka

On-Site Specialist

Teun Sturing

OnSite manager

Tomasz Kilian

Junior Operations Manager

Tomasz Olesz

On-Site Specialist

Zaneta Stepien

On-Site Specialist

Business Control

Andrzej Dytrych

Business Controller

Frank Driessen

Business Controller

Joost Peters

Jr. Business Controller

Stano Samko

Business Controller

Outsourcing

Jos Peters

Operation Manager Outsourcing

Nathalie Haveman – van Helsdingen

On-Site Specialist

Paul van den Berk

Projectmanager Outsourcing

S&C

Marc Achten

Hoofd Safety & Controle

Salarisadministratie

Harald Nijenhuis

Senior Salarisadministrateur

John Hommersom

Salarisadministrateur

Kim Crienen

Jr. Salarisadministrateur

Nel Coenen

Salarisadministrateur

Tom Kwakkenbos

Manager Salarisadministratie en Facturatie

Sales

Charlotte Kerkhofs

Jr. Sales Manager

Efraim Hoogkamer

Sales Manager

Nelly Litjens

Commercieel Medewerker Sales Support

Secretariaat

Aleksandra Krys

Personal Assistant Managing Director NL

Lotte Gerrits

Personal Assistant CEO

Melissa Janssen

Medewerker Secretariaat

Roksana Smagacka

Medewerker Secretariaat

TD

Robert Pawlik

Teamleader TD

Roman Dudek

Medewerker TD

W&S

Agnieszka Gwizdalak

Recruiter

Agnieszka Mucha

Recruiter

Beata Schoenmakers

Recruiter

Dominika Smilek

Recruiter

Jacek Kaczmarek

Recruiter

Joanna Ceglarski

Recruitment Manager NL

Kamila Kubinska

Recruiter

Katarzyna Figurniak-Zyza

Recruiter

Marzena Kurzak

Recruitment Coördinator

Sandra Fiderewicz

On-Site Specialist

Sandra Strycharz

Recruiter

Stefania Gojdicova

Recruiter

Directie OTTO Work Force Nederland

Danielle Keijl

Business Unit Directeur

Edith Hageman-Wolters

Commercieel Directeur

Joop Klein Wentink

Business Unit Directeur

Justyna Kooijmans

HR Director Holding

Karolina Swoboda

Managing Director NL

Kasia Gurbala

Business Unit Directeur

Rene Hammen

Business Unit Directeur

Communicatie

Anna Jedrzejczak-D’Agostino

Coördinator Vertalingen

Sylwia Seweryn

Vertaalster

E-Recruitment

Nikola Maronska

E-recruiter

Innovations

Annemieke van Gennep

Project & Opleidingsmanager

Joanna Engelen

E-Recruiter

Matching

Asia Kociok

Manager Matching

Karolina Siarkiewicz

Matching Medewerker

Michal Sladki

Matching Specialist

Teodora Todorova

Matching Specialist

OTTO DE

Piotr Meler

Geschaeftsfuehrer OTTO Work Force Duitsland

Opleidingen

Peter van Ostade

Opleider

OSC

Adam Piotrowski

Medewerker Operations Service Center

Adrian Glatki

Medewerker Operations Service Center

Aleksandra Krys

Manager Operations Service Center

Aleksandra Zalcman

Medewerker Operations Service Center

Aliona Tolkaciova

Medewerker Operations Service Center

Alison Constandse

Medewerker Operations Service Center

Anna Josch

Medewerker Operations Service Center

Bozena Nawrat-Kossewski

Medewerker Operations Service Center

Danuta Rynkiewicz-Worbs

Medewerker Operations Service Center

Ewa Kebrowska

Medewerker Debiteurenverkeer

Kamil Sobkowicz

Medewerker Operations Service Center

Kamila Solecka

Shiftleader Operations Service Center

Karina Kessler – Glatki

Medewerker Operations Service Center

Magdalena Wosztyl – Samko

Medewerker Operations Service Center

Malgorzata Czerwinska

Medewerker Operations Service Center

Marta Kaczmarska

Medewerker Operations Service Center

Marta Olejniczak

Medewerker Operations Service Center

Patrycja Knysak

Medewerker Operations Service Center

Pawel Sobinek

Shiftleader Operations Service Center

Radka Kovarikova

Medewerker Operations Service Center

Stefania Onuferova

Shitleader Operations Service Center

Tomasz Domagala

Shiftleader Operations Service Center

Waldemar Duscha

Medewerker Operations Service Center

Zaklina Aleksandrzak

Medewerker Operations Service Center