Vacature details

Pracownik Działu Technicznego/ Konserwator Obiektow

  • Locatie: Blitterswijck
  • Dienstverband: Tijdelijk

Arbeidsvoorwaarden

Umowę o pracę z mozliwosia bezpośrednio przez Pracodawcę.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Functie-eisen

Jako pracownik służby technicznej / Konserwator masz przynajmniej ukończoną edukację MBO w kierunku technicznym.
Masz również kilkuletnie doświadczenie jako wszechstronny pracownik techniczny.

Dobrej znajomosci jezyka holenderskiego  lub angielskiego.

Zdolność rozwiązywania problemów i nastawienie na gościa

Zorientowany na usługi i posiadający dobre cechy kontaktowe.

Możliwość samodzielnej pracy

Chęć pracy wieczorami iw weekendy lub święta.

Prawo jazdy B,

Znajomość podłączania / zarządzania instalacjami elektrycznymi jest zaletą

Certyfikat reagowania w sytuacjach awaryjnych jest zaletą.

Mieszka w regionie Venray lub chce przenieść się do tego regionu.

Functieomschrijving

Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgłaszen i usterek na okiektach bungalowów.
Wykonywanie (zapobiegawczych) prac konserwacyjnych w obiektach bungalowach i budynkach centralnych.
Wykonywanie podstawowych prac konserwacyjnych i naprawczych instalacji i urządzeń.
Prowadzenie usług konsygnacyjnych / dostępności zgodnie z ustalonym harmonogramem.